Hyperion X9(tomograf 3D) -To  urządzenie umożliwiające nam wykonywanie tomografii komputerowej do celów diagnostyki szczękowo-twarzowej i laryngologicznej . Służy do planowania leczenia implantologicznego szczególnie w  skomplikowanych i trudnych przypadkach. Urządzenie to  wykonuje także  cyfrowe zdjęcia panoramicznne i cefalometryczne  do pomiarów w ortodoncji .

RTG cyfrowe (radiowizjografia) - umożliwia natychmiastowe uzyskanie zdjęcia na monitorze komputera bez konieczności długiego oczekiwania na wywołanie zdjęcia na kliszy. Dzięki wykorzystaniu specjalnego czujnika można ograniczyć szkodliwe promieniowe prawie do zera. Dawka promieniowania, którą naświetlamy pacjenta jest nawet dziesięciokrotnie mniejsza niż przy wykonywaniu klasycznego zdjęcia na kliszy. Pracujemy na  sprzęcie firmy MyRay.


Kamera wewnątrzustna- umożliwia nam dotarcie do trudno dostępnych miejsc i ich ocenę pod dużym powiększeniem co jest bardzo przydatne np.przy wykrywaniu próchnicy zębów. Możemy dzięki niej pokazać pacjentowi co dzieje się w jego uzębieniu a także ukazać wyniki naszego leczenia.

 

The wand - sterowane komputerowo urządzenie do wykonywania znieczuleń ,dające możliwość przeprowadzenia zabiegów całkowicie bezboleśnie

Sample Image

 

 

 

  • Mikromotor endodontyczny do maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych z elektronicznym pomiarem długości kanału

 

 

 

hermitage theatreпонятие брендаустановить айтюнс

Dental Expert s.c.

ul.Palmowa 1/9 lok16
42-200 Częstochowa
tel. 533 532 838
tel. 34 307 00 38
gabinet@dentalexpert.com.pl

Tuesday the 26th. Dental Expert - Templates Joomla